Tridnevnica in srečanje s Fatimsko Marijo

Fatimska Marija
Fatimska Marija»Tridnevnico pred prihodom fatimskega Marijinega kipa« bomo v naši župniji obhajali od torka, 5., do četrtka 7. julija. Ob 18.00 uri bo molitvena ura, ob 18.30 sv. maša z nagovorom. Na mizici s tiskom so kartončki z osebno posvetitvijo. Vsak posameznik naj si vzame po dva kartončka, ki ju izpolni in enega ohrani zase, drugega pa na dan posvetitve izpolnjenega prinese v cerkev. Zadnji dan tridnevnice bomo po nagovoru zmolili posvetitveno molitev, ki je napisana na kartončku. Nato prinesete podpisan obrazec k oltarju in ga izročite duhovniku v roke.
 
Srečanje s Fatimsko Marijo bo v naši župniji v petek, 8. julija 2016. Ob 17.00 uri bo molitvena ura, ob 18.00 bomo pred cerkvijo sprejeli kip fatimske Marije Romarice, ob 18.30 uri pa bo sv. maša.